Meester Frits gaat met pensioen
Gisteren zetten alle kinderen, leerkrachten en oudercomité meester Frits in de bloemetjes. Ook een aantal oud-collega’s waren present om herinneringen op te halen. Proficiat met je pensioen meester Frits! Je blijft welkom op onze school.

Laatste schooldag
Vrijdag 30 juni is de laatste schooldag. De laatste bel gaat om 11 uur en dan is het grote vakantie! Tussen 11 en 12 uur is er nog gelegenheid tot oudercontact in de lagere school en er is opvang voor de kinderen tot 12 uur.

Schoolrekening
Vandaag krijg je de laatste rekening van dit schooljaar. Betaal je rekening op tijd alsjeblieft. Zo kunnen we het schooljaar ook financieel afsluiten. Dankjewel!

Datum volgend schooljaar
Lentefeest: 12 of 13/05/2018 (afhankelijk van de groep)

Klasverdeling volgend schooljaar
Intussen zijn er meer gegevens over de klasverdeling voor volgend schooljaar. In de kleuterschool starten we met 7 klasjes. In de lagere school zullen er 11 klassen zijn: in het eerste, tweede, derde, vierde en vijfde leerjaar zijn er twee klassen en er is één klas in het zesde leerjaar.

Open tuindag – nieuwe klaslijsten
Vrijdagnamiddag 25 augustus is er tussen 14 en 15 uur een open tuindag op de speelplaats van de kleuterschool. Deze namiddag is bedoeld voor de kleinste kleuters en voor de nieuwe leerlingen van onze school. Ze kunnen dan kennismaken met hun nieuwe juf of meester. Die dag zullen de nieuwe klaslijsten uithangen vanaf 13 uur.

Website
www.gemeenteschoolhoogstraten.be
–     Kermis in het onthaalklasje
–     Kleuren in het onthaalklasje
–     Klasfoto van het onthaalklasje
–     Jongste kleuters wandelen naar boer Cel
–     Jongste kleuters naar Zwart Goor
–     Broertje van Adin bij juf Greet
–     Speelgoed wassen bij juf Inn
–     Sportdag kleuters
–     5 en 6 in Bobbejaanland
–     Longtransplantatie
–     Derde fietst de dodendraad
–     Lagere school naar de Mosten
–     Overgangsproject kleuterschool – lagere school
–     Kinderen vieren meester Frits (vrijdag op website)

 

Bijlage

–       Schoolrekening en eventueel betalingsherinnering

–     De wakkere school

 

 

 

 

 

 

 

We wensen jullie allemaal een deugddoende vakantie en zien jullie graag terug op

vrijdag 1/09/2017 !!!