Wekelijkse nieuwsbrief 13-5-2018

Verlof

Morgen 10 mei is het O.H. Hemelvaart en vrijdag 11 mei maken we de brug. Alle kinderen en leerkrachten kunnen genieten van een lang vrij weekend.

Nieuwe kleuters

Maandag starten drie nieuwe kleuters in het onthaalklasje bij juf Inn. Welkom allemaal!

Mooi weer

De laatste dagen genieten we van het mooie weer. Bescherm je kind(eren) met aangepaste kledij, zonnehoedje of petje (met naam) en smeer hem/haar ’s morgens al in met zonnecrème. Om de schouders te beschermen draagt je kind best een T-shirt met korte mouw.

Vormsel

Proficiat aan alle kinderen die zaterdag hun vormsel doen!

Gezonde lunch – geen niveaulezen

Maandag trakteert het oudercomité heel de school op een gezonde lunch. Boterhammen zijn dan niet nodig! Dank je wel, ouders! Het oudercomité doet beroep op extra helpers. Wie kan, mag zich maan-dagochtend om 8.30 uur aanmelden in de refter. Alvast hartelijk dank!

Die ochtend is er geen niveaulezen.

Bib

  • Dinsdagnamiddag 15/05: 3a en 3b
  • De leerlingen van het vijfde leerjaar gaan dinsdagnamiddag luisteren naar een interactieve lezing van Johan Lambrechts over de Zuidpool.

Zwemmen

Dinsdag 15/5: 1, 2, 5 en 6

L5 naar houthandel

De kinderen van het vijfde leerjaar werken aan een projectje om tuinhuisjes te ontwer-pen voor de kleuterschool. Naar aanleiding daarvan brengen ze donderdag een be-zoekje aan houthandel Jansen en Jansen.

Staking

Omwille van staking zullen woensdag 16 mei slechts twee leerkrachten aanwezig zijn in onze school. Je vindt meer informatie in de brief in bijlage. Bezorgt u het strookje ten laatste maandag 14 mei ingevuld terug ajb?

Planetenwandeling L6

Donderdag leren de zesdeklassers over ons zonnestelsel tijdens de planetenwandeling.

Heilig Bloed

Voor de Heilig Bloedprocessie op zondagen 27 mei en 3 juni zijn er nog heel wat karteldragers nodig. Kinderen van het vierde, vijfde en zesde leerjaar kunnen zich hiervoor opgeven bij de klasleerkracht.

Oudercomité

Donderdagavond 17 mei vergadert het oudercomité in de school.

Website

– Kleuters van juf Nancy spelen buiten

– Kuikens bij juf Annelies

– Broertje van Carla op bezoek bij juf Inn

– Het letter- en het cijferwinkeltje bij  juf Inge

– Tuinkers zaaien bij juf Ditte

– Cijfers en letters in de klas van juf Nancy

– 5A planetenpad

– Braingym 4a

– Workshops L2

– 4A naar woonzorgcentrum

– Carnaval – pannenkoekenfeest

– Oud-leerlingen op bezoek

– Zesde naar het woonzorgcentrum

– OVSG toets muzische vorming L6

– Kidscam L6

Kijk op www.gemeentschoolhoogstraten.be

Bijlage

Brief-ouders-staking