Wekelijkse nieuwsbrief 21-6-2018

Tevredenheidsonderzoek oudercomité

De resultaten van het tevredenheidsonderzoek bij de leerlingen zijn bekend. De leerkrachten zullen ze toelichten in de klassen.

Kleuterzwemmen

De oudste kleuters van juf Inge en juf Nancy gaan morgen zwemmen. Breng mee: zwemgerief (2 handdoeken en badpak of strakke zwembroek). Het oudercomité neemt de kosten op zich. Veel plezier in het zwembad!

Leeruitstap vierde leerjaar

Morgen, vrijdag 22 juni, maken de kinderen van het vierde leerjaar een fietstocht langs de Mark. Ze kregen daarvoor al een brief mee naar huis. Vergeet zeker je fiets en je rugzak niet!

Bib

De kinderen brengen de ontleende boeken terug.

Vrijdag 22/06: 2a

Lagere school naar de Mosten

Maandag 25 juni gaan de kinderen van de lagere school naar de Mosten. De kinderen van het derde, vierde, vijfde en zesde leerjaar rijden met de fiets. Voor het eerste en tweede leerjaar is busvervoer voorzien. Als het weer het toelaat, mogen ze zwemmen. Wat brengen ze mee?

 • fiets die in orde is
 • fluo-vestje
 • boterhammen en drank met schroefdop
 • zwemgerief
 • een rugzak en een plastieken zak met naam: hierin kunnen de kinderen hun getekende kleding bewaren terwijl ze gaan zwemmen.
 • zonnecrème en pet bij warm weer
 • extra drankjes bij warm weer (met schroefdop)

Voor een lekker ijsje tijdens deze uitstap schrijven we 1,5 euro op de schoolrekening. Veel plezier allemaal!

 Zwemmen

Dinsdag 26 juni gaan het eerste, tweede, vijfde en zesde leerjaar zwemmen.

1 en 2 naar schoolvoorstelling

Woensdag 27 juni gaan de kinderen van het eerste en tweede leerjaar in de kapel van het Seminarie naar “De grap van boer Boris”, een schoolvoorstelling van de Academie voor Muziek en Woord.

Leeruitstap derde leerjaar

Volgende donderdag 28 juni fietsen de leerlingen van het derde leerjaar nog eens naar Wortel Kolonie voor het “vogelkwartet”. Jullie kregen hierover al meer informatie. Denk zeker aan je fiets die goed in orde is, je fluovestje, je rugzak, …. We schrijven 1,50 euro op de schoolrekening voor een drankje in de Klapekster.

Wieltjesdag

Donderdag 28 juni is het de laatste wieltjesdag van dit schooljaar voor de kinderen van de lagere school.

Uitzwaaifeest oudste kleuters en receptie zesde leerjaar

Donderdag 28 juni om 20 uur nemen de leerlingen van het zesde leerjaar samen met hun ouders afscheid van onze school tijdens een receptie, aangeboden door het oudercomité. Veel succes bij jullie verdere studies!

Vooraf, om 18 uur, vieren de oudste kleuters hun uitzwaaifeest! Veel succes in het eerste leerjaar!

 Laatste schooldag

Vrijdag 29 juni is de laatste schooldag. De laatste bel gaat om 11 uur en dan is het grote vakantie! Tussen 11 en 12 uur is er, indien nodig, nog gelegenheid tot oudercontact in de lagere school en er is opvang voor de kinderen tot 12 uur.

Schoolrekening

Volgende week krijg je de laatste rekening van dit schooljaar. Betaal je rekening op tijd alsjeblieft. Zo kunnen we het schooljaar ook financieel afsluiten. Dankjewel!

Data volgend schooljaar

Open tuindag:

 • woensdag 29 augustus van 14 tot 15 uur: alle kleuters en lagere schoolkinderen mogen komen kijken naar hun nieuwe klas en kennismaken met hun nieuwe leerkracht. Voor de broers en zusjes is er dan ook gelegenheid tot inschrijven.

Plaatselijke verlofdagen:

 • maandag 1 oktober 2018
 • donderdag 20 juni 2019

Pedagogische studiedagen:

 • donderdag 6 december 2018
 • datum tweede pedagogische studiedag is nog niet bekend

Schoolfeest

 • Zaterdag 11 mei 2019

Boekentas kopen eerste leerjaar 2018-2019

Zorg voor een stevige boekentas die groot genoeg is voor een A4-map ajb.

Verloren voorwerpen

We stallen de verloren voorwerpen uit in de refter vanaf woensdag 27 juni. Kom zeker eens kijken of er iets van je kind(eren) bijligt. Het is een hele verzameling. Wat niet afgehaald wordt, gaat naar een goed doel.

Website

Kijk op  www.gemeenteschoolhoogstraten.be

 • de kleuters van juf Inn spelen buiten
 • thema kleuren bij juf Greet
 • thema kleuren bij juf Inn
 • 3de en 4de naar Toverland
 • 4A gaat naar het IKO
 • 4A schimmenspel
 • 4de lj banden kleven
 • L5 American games
 • bewegingsomloop

Bijlage